IDEALNY PREZENT!
„OSOBISTY MOTYWATOR:
W DUSZY, W SERCU, W GŁOWIE, W ŻYCIU”

Na chwilę przed premierą (druk i ebook) zapraszamy do lektury fragmentów naszego oryginalnego poradnika pt: „OSOBISTY MOTYWATOR: W DUSZY, W SERCU, W GŁOWIE, W ŻYCIU”. Wielu naszych podopiecznych czeka na nasz poradnik, zatem dziś kilkanaście z 300 stron w prezencie. Inspiruje się, bawcie się, motywujcie, bądźcie zmianą…. Bądźcie rewolucją!”.

HANNA BAKUŁA
poleca
Fundację One są bosskie

Na prawdziwych przyjaciół zawsze można liczyć…!
Ambasadorka Fundacji One są bosskie, malarka i pisarka HANNA BAKUŁA odebrała z lekkim opóźnieniem STATUETKĘ fundacji: „Ambasadorka Piękna” i wystąpiła w filmie promującym fundację. Dziękujemy!

Wielkanoc może być bosska!
Fermy Woźniak wspierają
Fundację One są Bosskie.

Kiedy otrzymaliśmy prośbę o wsparcie Fundacji One są Bosskie nie zastanawialiśmy się ani chwili – mówi pełnomocnik zarządu „Fermy Woźniak”. Założyciele fundacji ujęli nas swoją odwagą – tym, że pragną nieść pomoc wszystkim potrzebującym kobietom, niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji by się one nie znajdowały. Ponad 16 tysięcy jaj trafiło między innymi, do kobiet przebywających w ośrodkach Monaru. Część jaj trafiło również na wielkanocny stół przygotowany dla podopiecznych Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

CZYTAJ DALEJ

BOSSKO JEST POMAGAĆ!

Podczas pandemii Fundacja One są bosskie ani na chwilę nie zwolniła tempa. Wspierała swoje podopieczne i ambasadorki oraz wspólnie z firmą „Fermy Woźniak” i m.in. z „Belvedere Catering by Design” w ramach akcji #wsparciedlasluzbyzdrowia wspierała warszawskich medyków. Dzięki akcji catering każdego dnia docierał nawet do 700 osób. Od początku marca, czyli od momentu inauguracji projektu, do medyków trafiło już ponad 40 tysięcy posiłków. To ogromny zaszczyt, że możemy pomóc i wesprzeć personel medyczny, który teraz ma na sobie tyle zadań i odpowiedzialności.

„TĘSKNOTA RÓZY” NA WALENTYNKI

Walentynki są tak samo uwielbiane jak i nienawidzone, ale to znakomita okazja by w romantycznej tonacji podarować i dedykować Wam kolejną piosenkę i teledysk z naszego filmowego spektaklu muzycznego i książki z płytami DVD/CD: „URODZENI DLA MIŁOŚCI: BosscyBoySS & Muzy” pt: „TĘSKNOTA RÓŻY” BosskichBoySS z gościnnym udziałem KATARZYNY MILLER. Piosenka uniwersalna, na każdy nastrój, pogodę i czas. Polecamy ją i życzymy Wam zawsze… MIŁOŚĆI do siebie, do przyrody, do zwierząt, do ludzi i bosskiego życia. Fundacja One są bosskie.

Z PODZIĘKOWANIAMI ZA TEN PIERWSZY WSPÓLNY ROK FUNDACJI… BOSSKICH ŚWIĄTECZNYCH CHWIL I BOSSKIEGO 2020 ROKU WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA ŻYCZY FUNDACJA „ONE SĄ BOSSKIE”.

BOSSKI DLA FUNDACJI ROK 2019!

„URODZENI DLA MIŁOŚCI”
KSIĄŻKA Z CD/DVD, FILMOWY SPEKTAKL MUZYCZNY
„BIBLIA PRAWDZIWEGO PIĘKNA”
LEKSYKON / ALBUM
„ONE SĄ BOSSKIE – MAGAZYN & PORTFILIO”
MAGAZYN & PORTFOLIO
„ONE SĄ BOSSKIE by PINSWEAR”
UNIKALNY ZŁOTY BRELOK
„AMBASADOR PIĘKNA”
TYTUŁY I STATUETKI FUNDACJI
„GALA CHARYTATYWNA PIĘKNA”
PIERWSZA GALA / ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

RUNDA#2 czyli NAGA PRAWDA - NAGIE FAKTY BosscyBoySS & Katarzyna Miller: #HerraOnAir

Rozmowa numer 2 czyli Runda #2 czyli NAGA PRAWDA & NAGIE FAKTY…! Wojciech Herra: „Ta rozmowa zdecydowanie wskakuje do moich TOP3 rozmów w ramach #HerraOnAir Powiem więcej – od dzisiaj to zdecydowanie moja ulubiona rozmowa!Jeżeli nie byliście z nami LIVE, to koniecznie musicie nadrobić. Tyle pozytywnej energii w jednym miejscu już dawno nie widziałem i nie czułem. BosscyBoySS & Katarzyna Miller totalnie rozwalili studio!”.

WIRGINIA SZMYT - DJ WIKA KRĘCI O SOBIE FILM W FUNDACJI

Muza i Ambasadorka Fundacji „One są bosskie”… Królowa wielopokoleniowych dancingów, 81-lecia WIRGINIA SZMYT – DJ WIKA zawitała do fundacji, by odebrać z rąk prezesów dwie statuetki: „Ambasador Piękna” i „Ambasador Wiecznego Piękna” oraz zdokumentować przyjaźń z Sebasstianem i Michałem Kossmą i z fundacją „One są bosskie” do filmu dokumentalnego o sobie pt: „WIKA” w reżyserii Agnieszki Zwiefki. Podczas zdjęć poruszono wiele ważnych wątków dyskryminacji i godnego życia Polek w każdym wieku! Dla takich momentów życie bosskie jest!

MAGIA DZIAŁA!!!!

Fundacja One są bosskie i jej prezes Sebasstian Skalski otrzymali niezwykły list z Ambasady Amerykańskiej i pani Ambasador Georgette Mosbacher.

„Dear Mr. Skalski. I would like to thank you for the unique lexicon „The Voice of Polish Woman” delivered to the Embassy. It will make a splendid addition to my library. Sincerely Georgette Mosbacher”.

„Szanowny Panie Skalski. Chciałbym podziękować za wyjątkowy leksykon „Polki Mają Głos” dostarczony do Ambasady. Będzie to wspaniały dodatek do mojej biblioteki. Z poważaniem Georgette Mosbacher”.

NOWOŚCI W SKLEPIE FUNDACJI

Fundacja „One są bosskie” poleca i zaprasza do odwiedzin SKLEPU FUNDACJI i wsparcie działań fundacji poprzez zakupienie charytatywnych nowości: „BIBLIA PRAWDZIWEGO PIĘKNA” BosscyBoySS – album/ leksykon oraz „URODZENI DLA MIŁOŚCI” BosscyBoySS & MUZY – książka z płytami CD i DVD. W ofercie również magazyn & porfolio „One są bosskie”. Do sklepu możesz się wybrać klikając: http://fundacjaonesabosskie.pl/sklep/

 

„DZIEŃ DOBRY TVN” & AGNIESZKA JASTRZĘBSKA na „GALI CHARYTATYWNEJ PIĘKNA”

Muza i Ambasadorka Fundacji „One są bosskie”: AGNIESZKA JASTRZĘBSKA gościła z kamerą programu „DZIEŃ DOBRY TVN” w Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie na „Gali Charytatywnej Piękna” Fundacji „One są bosskie”. Rozmawiała m.in. z prezesami fundacji BosskimiBoySS, Magda Gessler i Teresą Lipowską. Reportaż możesz obejrzeć klikając TUTAJ.

„GALA CHARYTATYWNA PIĘKNA” TRANSMISJA TYLKO NA: #HerraOnAir

Wojciech Herra w ramach #HerraOnAir jako Ambasador Piękna transmitował z Teatru Królewskiego w Łazienkach Królewskich w Warszawie cała uroczystość wręczenia statutek „Ambasador Piękna” na „Gali Charytatywnej Piękna” Fundacji „One są bosskie”. Teraz i Ty możesz obejrzeć pełną retransmisję gali na kanale You Tube klikając: https://www.youtube.com/watch?v=3YkfMhuIo0w&t=71s

„PINSWEAR” dla „ONE SĄ BOSSKIE”

Popularna i lubiana marka biżuterii „PINSWEAR” podarowała fundacji limitowaną edycję bosskich, złotych breloków z własnoręcznie wykonanym logiem. Breloki to dar dla Mecenasów, którzy wspierają Fundację i dają Polkom godnie żyć!

NAGA PRAWDA & NAGIE FAKTY BosscyBoySS & Katarzyna Miller NA ŻYWO: #HerraOnAir

NAGA PRAWDA & NAGIE FAKTY…! W Wojciech Herra: „Ta rozmowa zdecydowanie wskakuje do moich TOP3 rozmów w ramach #HerraOnAir Powiem więcej – od dzisiaj to zdecydowanie moja ulubiona rozmowa!Jeżeli nie byliście z nami LIVE, to koniecznie musicie nadrobić. Tyle pozytywnej energii w jednym miejscu już dawno nie widziałem i nie czułem. BosscyBoySS & Katarzyna Miller totalnie rozwalili studio!”.

„GALA CHARYTATYWNA PIĘKNA”
ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

14 października 2019 roku, w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się po raz pierwszy „GALA CHARYTATYWNA PIĘKNA” Fundacji One są bosskie. Podczas gali będą m.in.: wręczone oficjalne statuetki fundacji „AMBASADOR PIĘKNA”, odbędzie się premiera albumu „Biblia prawdziwego piękna” i spektaklu muzycznego „Urodzeni dla miłości” oraz wystawa „Suknie piękna Anny Kolisz”. Z dumą i radością informujemy, że wszystkie cegiełki/ zaproszenia na galę są wyprzedane.

CZYTAJ DALEJ

„ONE SĄ BOSSKIE” PREMIERA
MAGAZYNU & PORTFOLIO FUNDACJI

JUŻ JEST! Oficjalny Magazyn & Portfolio Fundacji One są bosskie pt: „ONE SĄ BOSSKIE” gotowy! 130 stron! To najbardziej empatyczny, elegancki kwartalnik stworzony z miłości do szeroko pojętego piękna. Dedykowany Polkom i poświęcony tematom, które Polki interesują najbardziej lub z ciekawością przeczytają o tematach wcześniej im nieznanych. Zachwyca wyjątkowym layoutem, bajecznymi sesjami fotografii, w których specjalnie dla magazynu udział biorą popularne i empatyczne Polki.

CZYTAJ DALEJ

STATUETKI FUNDACJI „AMBASADOR PIĘKNA”

Po raz pierwszy prezentujemy oficjalne statuetki fundacji „AMBASADOR PIĘKNA”, które 14 października 2019 roku, będą wręczone pierwszy raz na GALI CHARYTATYWNEJ PIĘKNA w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Ta nagroda jest jedynym i oficjalnym trofeum Fundacji One są bosskie przyznawanym ludziom, którzy żyją pięknie, tworzą piękno i inspirują innych do piękna.

CZYTAJ DALEJ

BOSSKI MAGAZYN FUNDACJI W DRUKU

Oficjalny magazyn fundacji pt: ONE SĄ BOSSKIE gotowy – 130 stron! Aktualnie przygotowuje się do druku i we wrześniu będzie miał swoją premierę w całej Polsce oraz w oficjalnym sklepie fundacji: www.fundacjaonesabosskie.pl/sklep

KATARZYNA MILLER
I JEJ 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH

Trwają intensywne prace nad pierwszym numerem oficjalnego magazynu fundacji pt: ONE SĄ BOSSKIE. Ambasadorka fundacji – KATARZYNA MILLER specjalnie dla potrzeb pisma zdradziła redaktorowi naczelnemu pisma Sebasstianowi Skalskiemu swoją wizję 7 grzechów głównych i uczestniczyła w wyjątkowej sesji fotografii. Wypełniła również specjalną ankietę osobistą fundacji… Szczegóły poznacie we wrześniu, bo właśnie we wrześniu premiera magazynu dedykowanego Polce takiej jak… TY!

AMY ŻYJE czyli SESJA FOTO ANI GIELAR U… MAGDY GESSLER!

Trwają intensywne prace nad pierwszym numerem oficjalnego magazynu fundacji pt: ONE SĄ BOSSKIE. Na zaproszenie fundacji z gorącej Majorki do Warszawy przyleciała Ambasadorka fundacji: ANIA GIELAR na specjalną urodzinową sesje fotografii w cukierni – restauracji Magdy Gessler „Słodki Słony”. Ania jest wyjątkowym, empatycznym człowiekiem i Polką, przyjaciółką fundacji i ta sesja fotografii stylizowana na Amy Winehouse to prezent od fundacji i ozdoba magazynu. Kim jest i jak wygląda Ania – szczegóły poznacie we wrześniu, bo właśnie we wrześniu premiera magazynu dedykowanego Polce takiej jak… TY!

"GRUBE RYBY" RADIA KOLOR
KATARZYNA MILLER & BosscyBoySS

BosscyBoySS, Muza i Ambasadorka Fundacji ONE SĄ BOSSKIE – KATARZYNA MILLER podczas gali „GRUBE RYBY” RADIA KOLOR po raz pierwszy publicznie opowiedzieli TV Superstacja o sobie, o fundacji, o projekcie filmowo-muzycznym „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”, wspólnych piosenkach oraz planach wspierania Polek w potrzebie w ramach działalności fundacji.

HYMN FUNDACJI I POLEK
"ONE SĄ BOSSKIE"
PREMIERA TELEDYSKU

9 czerwca 2019 to data premiery oficjalnego hymnu fundacji i Polek pt: „One są bosskie”. Powstanie piosenki i teledysku wsparły Muzy fundacji ONE SĄ BOSSKIE: Katarzyna Miller, Teresa Lipowska, Jadwiga Ewa Skalska, Alicja Resich-Modlińska, DJ WIKA, Anna Kolisz, Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Dorota Wellman, Aneta J Kajzer i in. Zdjęcia do filmu zrealizowano w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Hymn fundacji i Polek promuję również filmowo-muzyczny projekt „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”.

NIEZAPOMNIANY JOE DASSIN OŻYWA…
ET SI TU N`EXISTAIS PAS

8 czerwca 2019 to data premiery piosenki i teledysku „ET SI TU N`EXISTAIS PAS” covera piosenkarza JOE DASSIN`a w wersji polskiej „MIŁOŚĆ MA KARMELU SMAK”. Tekst napisał Sebasstian Skalski a zaśpiewali BosscyBoySS i Katarzyna Miller. Miłosna piosenka zadedykowana Polkom, zobrazowana sensualnym teledyskiem promuję filmowo-muzyczny projekt „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”, premiera 1 października.

LIST DO MATKI, VIOLETTA VILLAS & BosscyBoySS
PREMIERA TELEDYSKU

26 maja 2019 w… Dzień Matki miał premierę cover najpiękniejszej piosenki dedykowanej matkom „List do matki” niezapomnianej Violetty Villas. Piosenkę i teledysk BosskichBoySS w nowoczesnej aranżacji wzrusza i zachwyca. Gościnnie w utworze i teledysku wystąpiła Jadwiga Ewa Skalska. Bajeczne zdjęcia nakręcono w Łodzi, autem jest Witold Ancerowicz. Utwór zapowiada premierę filmowo-muzycznego projektu „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”.

To jest… FUNDACJA ONE SĄ BOSSKIE WSZYSTKO O FUNDACJI DLA POLEK

Polecamy film dokumentalny o działalności, twórcach, muzach, ambasadorkach, planach naszej fundacji.. fundacji na rzecz Polek ONE SĄ BOSSKIE. Fundacja kreuje, inspiruje, rozumie i pomaga. W filmie dokumentalnym zobaczycie również oficjalny hymn fundacji i Polek pt: One są bosskie”.

Bosskie POLKI polecają Fundację
ONE SĄ BOSSKIE

Katarzyna Miller, Anna Kolisz, Teresa Lipowska, Aneta J Kajzer, Alicja Resich-Modlińska, DJ WIKA, Ania Gielar – Muzy i Ambasadorki Fundacji ONE SĄ BOSSKIE polecają Polkom działalność naszej fundacji. Zdjęcia zrealizowano w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

FUNDACJA ONE SĄ BOSSKIE
W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH
PLAN FILMU MUZYCZNEGO

W bajecznych wnętrzach Łazienek Królewskich w Warszawie, BosscyBoyss oraz Muzy i Ambasadorki Fundacji ONE SĄ BOSSKIE uczestniczyli w zdjęciach do filmu muzycznego „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”. Wyjątkowe miejsce, wyjątkowa atmosfera, wyjątkowo przygotowany poczęstunek sprawiły, że film jest stylistycznym i emocjonalnym majstersztykiem, motywatorem i inspiracją dla Polek, które od lat czekały na taki projekt. Wkrótce premiera kilku piosenek i teledysków.

„BIBLIA PRAWDZIWEGO PIĘKNA” SESJE FOTOGRAFII AMBASADORÓW FUNDACJI

Artysta i mistrz fotografii portretowej SEBASSTIAN SKALSKI tworzy od kilku miesięcy sesje fotografii wyjątkowych Polaków – Muz, Ambasadorów i Inspiracji Fundacji ONE SĄ BOSSKIE do albumu „BIBLIA PRAWDZIWEGO PIĘKNA”, który ukaże się 14 października podczas Gali Charytatywnej Piękna. Podczas gali bohaterom albumu będą wręczone statuetki „Ambasador Piękna” ufundowane przez Fundację ONE SĄ BOSSKIE.

PSYCHOLOŻKA I PISARKA
KATARZYNA MILLER… MUZA I AMBASADORKA FUNDACJI ONE SĄ BOSSKIE

Z dumą i bosską radością informujemy, że psycholożka, terapeutka, pisarka i pieśniarka KATARZYNA MILLER jest oficjalną Muzą i Ambasadorką naszej fundacji. Katarzyna Miller będzie ekspertem fundacji, będzie prowadzić prelekcje i zajęcia terapeutyczne na organizowanych przez fundację warsztatach, zaśpiewa i zagra w filmowym spektaklu muzycznym „BosscyBoySS & Muzy: One są bosskie”. Życie bosskie jest!

22 MARCA 2019
NARODZINY FUNDACJI ONE SĄ BOSSKIE

„Pragnęliśmy stworzyć fundację, która pozwoli Polkom osiągnąć wszystko, na co je tylko stać. Chcemy, żeby wchodzące do nas kobiety zrozumiały, że jesteśmy fundacją stworzoną z miłości”.

Z dumą i bosską radością informujemy, że 22 MARCA 2019 roku narodziła się FUNDACJA ONE SĄ BOSSKIE na rzecz Polek, powołana w Warszawie przez duet BosscyBoySS Sebasstiana Skalskiego /prezes fundacji/ i Michała Kossma Kowalskiego /v-ce prezes fundacji/. Witamy na oficjalnej stronie fundacji i witamy w naszym życiu… Życie bosskie jest!